Zdjęcie na płótnie na urodziny – za i przeciw

obrazy na płótnie
Wzór dostępny w sklepie internetowym picassi.pl

Poszukujesz niebanalnego pomysłu na prezent urodzinowy? Masz już dość wręczania książek, płyt czy kwiatów? Postaw na zdjęcia na płótnie, dzięki którym pozytywnie zaskoczysz jubilata. Jeśli jednak masz wątpliwości, poznaj wszystkie „za i przeciw” takiego pomysłu.

Niezwykła pamiątka

Nie da się ukryć, że zdjęcie na płótnie może okazać się doskonałą pamiątką urodzinową. Zawieszone na ścianie będzie dzień w dzień przypominać o osobie, która wręczyła taki upominek.

Obraz na płótnie będzie miał dodatkową wartość, jeśli zostanie wydrukowane z osobistego zdjęcia.

Nieszablonowy pomysł

Na pewno zdjęcie na płótnie drukowane jako obraz jest nieszablonowym pomysłem. Jeśli chodzi o prezenty urodzinowe, prym wiodą przede wszystkim kwiaty czy książki. Tymczasem niewielkim kosztem można sprawić taką ogromną radość.

 Bez ograniczeń wiekowych

Zdjęcie na płótnie ma tę zaletę, że nadaje się jako prezent dla każdej osoby – bez względu na wiek. A to dlatego, że wielość motywów, które można wydrukować pozwala na dostosowanie fotografii do wieku. Bez problemu można znaleźć coś dla najmłodszych czy osób starszych.

Niewielki wydatek

Obraz sporządzony ze zdjęcia na płótnie wcale nie jest kosztownym przedsięwzięciem. Dzięki temu może okazać się doskonałym prezentem na każdą kieszeń. Jeżeli zamówisz najmniejszy rozmiar obrazu, nie zapłacisz więcej niż kilkadziesiąt złotych.