Obrazy na płótnie – idealne na rocznicę

druk zdjęć na płótnie
Wzór dostępny w sklepie internetowym picassi.pl

Obrazy na płótnie – idealne na rocznicę

Rocznica ślubu to doskonały moment, by towarzyszowi życia podarować niezwykły prezent. Dobrym pomysłem mogą okazać się obrazy na płótnie. Taki upominek będzie miał bowiem wartość sentymentalną.

Obraz z własnego zdjęcia

Szczególnie warto zainteresować się obrazami na płótnie, które można stworzyć z własnego zdjęcia. A to dlatego, że taki upominek będzie niezwykle wartościowy, a przy tym nieszablonowy.

Decydując się na obraz na płótnie z własnego zdjęcia, można wykorzystać bowiem fotografie ze ślubu. Taki powrót do przyszłości zawsze będzie wzbudzał wielkie emocje i przywoła najważniejsze chwile w życiu.

Dobrze jest także pomyśleć o tzw. tryptykach, czyli obrazach w trzech częściach.

Gdzie zamówić?

Jeśli chcesz mieć pewność, że obrazy na płótnie będą wyróżniały się wysoką jakością, zdaj się na usługi profesjonalistów. Doświadczenie oraz specjalistyczne urządzenia to gwarancja zadowolenia z zakupu. Bardzo ważne jest, by fotografia została wydrukowana na najlepszej jakości płótnie, co zapewni żywotność obrazu oraz walory estetyczne.

Ile to kosztuje?

Wbrew pozorom obrazy na płótnie nie są kosztownym wydatkiem. Najmniejsze formaty można mieć za kilkadziesiąt złotych. Te największe obrazy (100×150 cm) to koszt rzędu 300 złotych.