Ile kosztują obrazy na ścianę?

obrazy ze zdjęcia
Wzór dostępny w sklepie internetowym picassi.pl

Nie ulega wątpliwości, że obrazy na ścianę stanowią najprostszą, a zarazem niezwykle efektowną formą dekoracji. Dostępne w różnych rozmiarach można dopasować do indywidualnych preferencji. Tym bardziej, że istnieje możliwość stworzenia unikalnych obrazów – ze swojego zdjęcia. Choć wydawać by się mogło, że to spory wydatek, tak naprawdę fotoobrazy wyróżniają konkurencyjne ceny.

Koszt zależny od wielkości obrazu

Ceny obrazów na ścianę kształtują się różnie. Pierwszym czynnikiem wpływającym na koszt jest wielkość fotoobrazu. Najmniejsze opcje (30×40 cm) to wydatek rzędu 59 złotych. Z kolei za największe formaty (80×120 cm) trzeba zapłacić znacznie więcej – ok. 330 złotych.

W tej cenie zawiera się wydruk na najwyższej jakości płótnie malarskim (a nie na materiale typu canvas), co gwarantuje wytrzymałość. Takie obrazy na ścianę są odporne na uszkodzenia oraz blaknięcia. Nie marszczą się ani nie rozciągają. Wszystkie fotoobrazy oprawione są na drewniane krosno, spełniając walory estetyczne.

Dodatkowe ramy, dodatkowy koszt

Wszystkie obrazy na ścianę można dodatkowo oprawić – w bardziej szlachetną formę. Dostępne są m.in. ramy drewniane lub aluminiowe, a także szkło czy passe-partout.