Druk na płótnie ozdobą restauracji?

obrazy na ścianę
Wzór dostępny w sklepie internetowym picassi.pl

Druk na płótnie w formie obrazu gotowego do powieszenia ma to do siebie, że stanowi doskonałą ozdobę każdego pomieszczenia. Sprawia, że puste ściany wnętrza wreszcie przestają straszyć, nadając mu niespotykanego dotąd klimatu. Te walory druków na płótnie warto wykorzystać także w restauracji. Dzięki temu w prosty sposób można odmienić charakter wystroju prowadzonego lokalu gastronomicznego.

Fotoobrazy z dowolnego zdjęcia

Największą zaletą, jaką posiada druk na płótnie do restauracji, jest możliwość wybrania dowolnej fotografii. Dzięki temu na obrazie może pojawić się dowolny motyw – zgodny z charakterem lokalu. Wystarczy do studia graficznego przesłać odpowiednią fotografię (o wysokiej rozdzielczości, dobrze wykadrowaną, zapisaną w odpowiednim formacie) i … gotowe. Stworzony przez nich fotoobraz można powiesić od razu na dowolnej ścianie.

Dopasuj rozmiar do potrzeb

Druk na płótnie do restauracji może mieć różne wymiary, począwszy od  30×40 cm, a skończywszy na 80×120 cm. Dzięki temu wielkość obrazu możesz dopasować do swoich oczekiwań oraz wolnej powierzchni na ścianie.

Zamawiaj obrazy najwyższej jakości

Na drukach na płótnie nie ma co oszczędzać, tym bardziej że nie stanowią one jakiegoś dużego wydatku. Musisz pamiętać, że im wyższa jakość takiego obrazu, tym dłuższa będzie jego żywotność.

Jeśli chcesz mieć pewność, że druk na płótnie nie wyblaknie po kilku miesiącach, nie rozciągnie się i nie pomarszczy, zrezygnuj z zamawiania obrazów drukowanych na materiale canvas. Wybieraj raczej płótna stanowiące 100% bawełny – są to profesjonalne płótna malarskie, których żywotność wynosi nawet 150 lat.